• +38 (096) 375-21-68 Подзвонити нам
  • help@stylbud.org.ua Написати нам
  • Черкаси Працюємо по всій Україні

10 практичних порад: Як ефективно укласти бетон при дощі

Укладання бетону при дощові може стати викликом для будівельних проєктів, але застосування правильних технік та заходів може допомогти досягти успішного результату. Погодні умови, зокрема дощ, можуть впливати на якість бетонної суміші та процес зведення. Отже, ось 10 практичних порад, які допоможуть ефективно укласти бетон при дощі:

1. Правильне планування та моніторинг погоди: Слідкуйте за прогнозом погоди перед укладанням бетону. Плануйте зведення на дні з меншими опадами або розгляньте можливість використання покриття або намету для захисту робочої зони.

2. Підготовка площадки: Перед укладанням бетону переконайтеся, що підготовлена площадка належним чином дренує воду. Уникайте утворення калюж і луж у робочій зоні.

3. Використання прискорювачів: У дощову погоду рекомендується додавати прискорювачі до бетонної суміші, що дозволить знизити час затвердіння бетону. Це допоможе уникнути його змивання під дією дощу.

4. Засоби для контролю зводки: Слід постійно контролювати стан зводки та міцність бетонної суміші. Якщо дощ змиває бетон, негайно вживайте заходи для виправлення проблеми.

5. Використання захисних матеріалів: Застосовуйте захисні матеріали, такі як бар’єрні плівки, для захисту свіжого бетону від дощу. Це дозволить забезпечити належну міцність та якість бетону незалежно від погодних умов.

6. Використання герметиків: Після зведення бетону, рекомендується використовувати герметики для заповнення пор. Це допоможе уникнути потрапляння вологи в щілини та збереже міцність структури.

7. Додатковий захист: Розгляньте можливість використання додаткових заходів захисту, таких як пластифікатори та ретардери, які підвищать міцність бетону при дощі.

8. Оптимальний час укладання: Укладайте бетон в періоди з меншою інтенсивністю дощу. Вибирайте час, коли опади менш імовірні, але варто пам’ятати, що погодні умови можуть змінюватися.

9. Постійне спостереження: Під час укладання бетону під дощем постійно спостерігайте за його станом. Якщо з’являються проблеми, реагуйте негайно та вживайте відповідних заходів.

10. Звернення до фахівців: Укладання бетону при дощові може бути складним завданням. Якщо у вас немає достатнього досвіду або знань, зверніться до нас. Ми зможемо ефективно виконати роботу.

З дотриманням цих практичних порад ви зможете ефективно укласти бетон при дощі та забезпечити якісне та надійне зведення. Не забувайте планувати, використовувати захисні матеріали та звертатися до фахівців при необхідності.

Звертайтеся за телефонами:  +38 (096) 375-21-68, +38 (066) 963-01-68,  м. Черкаси (Працюємо по всій Україні)

Чому варто обирати саме нас?

Переваги для Вашого з нами партнерства

ПЕРЕВІРЕНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Усі складові Вашого комплексу надійно працюватимуть завдяки обладнанню та комплектувальним матеріалам від перевірених закордонних і вітчизняних постачальників.

ПРОЗОРИЙ КОШТОРИС

Ви матимете фінансовий документ з коректними розцінками на послуги та матеріали

ГАРАНТІЇ

Ви обов’язково отримаєте об’єкт протягом  терміну, вказаного в договорі, та гарантію на виконані роботи!

Портфоліо

Виконані об'єкти

 Комплексні роботи

Металоконструкції Промислові підлоги Утеплення

Комплексні роботи