• +38 (096) 375-21-68 Подзвонити нам
  • help@stylbud.org.ua Написати нам
  • Черкаси Працюємо по всій Україні

Фундамент під силос в агропромисловому комплексі: Особливості та будівництво

5/5

Фундамент під силосами в агропромислових комплексах та елеваторах грає визначальну роль у забезпеченні стійкості та тривалості цих важливих споруд. Вірно обраний тип фундаменту, правильне будівництво та використання додаткових компонентів дозволяють ефективно зберігати зерно та інші сільськогосподарські продукти. У цій статті ми детальніше розглянемо ключові аспекти будівництва фундаменту під силос у агропромисловому комплексі та важливість використання аероканалів, жорстких рам та інших компонентів для забезпечення надійності та безпеки силосних споруд.

Особливості фундаменту під силосами

  1. Міцність та стійкість: Силоси мають великі габарити та вагу, тому фундамент повинен витримувати значні навантаження. Більшість сучасних силосів вимагають бетонний плитний фундамент або смуговий фундамент з підпірними стінками. Ці типи фундаментів забезпечують рівномірний розподіл ваги та підтримують стійкість споруди навіть при значних навантаженнях.

  2. Контроль вологості: Для забезпечення якісного зберігання сільськогосподарських продуктів, особливо зерна, важливо контролювати вологість. Встановлення аероканалів в фундаменті допомагає забезпечити ефективний обмін повітря та запобігти утворенню плісняви, гнилі або інших проблем, пов’язаних з вологістю.

  3. Оптимальна вентиляція: Для підтримання оптимальних умов зберігання продуктів, важлива є вентиляція у силосному просторі. Аероканали допомагають забезпечити поток свіжого повітря, що позитивно впливає на якість зберігання зерна та інших продуктів.

Процес будівництва

  1. Підготовка майданчика: Перед будівництвом фундаменту необхідно підготувати майданчик. Проводяться земельні роботи, видаляється верхній шар ґрунту, а також створюється рівна та міцна підкладка для будівництва фундаменту.

  2. Вибір типу фундаменту: Вибір типу фундаменту залежить від багатьох факторів, таких як тип та розміри силосу, характеристики грунту, локальні будівельні норми тощо. Після визначення оптимального типу фундаменту розпочинається будівництво.

  3. Будівництво фундаменту: За вибраним типом фундаменту розпочинається будівництво. Бетонний плитний фундамент часто використовується для великих силосів, оскільки він забезпечує рівномірне розподілення ваги та високу міцність. Смуговий фундамент з підпірними стінками також є популярним вибором.

  4. Установка аероканалів: Після будівництва фундаменту установлюють аероканали. Ці канали допомагають забезпечити вентиляцію в силосному просторі, що позитивно впливає на якість зберігання зерна та інших продуктів.

  5. Зведення силосу: Після встановлення аероканалів можна приступати до зведення самого силосу. Завершальним етапом будівництва є закріплення силосу на підготовленому фундаменті з урахуванням всіх необхідних технологічних вимог.

Висновок: Фундамент під силос в агропромисловому комплексі є важливою складовою для забезпечення стійкості та тривалості силосних споруд. Правильний вибір типу фундаменту, належна підготовка майданчика, використання аероканалів та інших компонентів допомагають забезпечити оптимальні умови зберігання сільськогосподарських продуктів та зберегти їх якість. Будівництво надійного фундаменту під силос — це інвестиція у ефективність та успіх вашого агропромислового комплексу.

Чому варто обирати саме нас?

Переваги для Вашого з нами партнерства

ПЕРЕВІРЕНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Усі складові Вашого комплексу надійно працюватимуть завдяки обладнанню та комплектувальним матеріалам від перевірених закордонних і вітчизняних постачальників.

ПРОЗОРИЙ КОШТОРИС

Ви матимете фінансовий документ з коректними розцінками на послуги та матеріали

ГАРАНТІЇ

Ви обов’язково отримаєте об’єкт протягом  терміну, вказаного в договорі, та гарантію на виконані роботи!

Портфоліо

Виконані об'єкти

 Комплексні роботи

Металоконструкції Промислові підлоги Утеплення

Комплексні роботи