• +38 (096) 375-21-68 Подзвонити нам
  • help@stylbud.org.ua Написати нам
  • Черкаси Працюємо по всій Україні

Промислові бетонні підлоги: Види, переваги та застосування

5/5

Промислові бетонні підлоги відіграють важливу роль у забезпеченні міцності, довговічності та ефективності в промислових приміщеннях. У цій статті ми розглянемо різні види промислових бетонних підлог, відмінності між ними та як обрати найкращий варіант для вашого бізнесу.

1. Епоксидні підлоги: Епоксидна підлога є одним із найпопулярніших варіантів для промислових приміщень. Це товстий шар епоксидної смоли, який наноситься на бетон. Ця підлога має високу стійкість до хімічних речовин, стирання та ударів, що робить її ідеальним варіантом для виробничих підприємств, складських приміщень, лабораторій та гаражів. Крім того, епоксидна підлога може мати декоративний вигляд та бути додатково захищена антистатичним покриттям, що підходить для електронних компонентів.

2. Поліуретанові підлоги: Поліуретанова підлога має гнучку структуру та високий рівень ударозахисту. Ця підлога підходить для приміщень зі значними механічними навантаженнями, таких як автомобільні сервіси, лабораторії та харчові виробництва. Вона також може використовуватись у холодильних камерах та приміщеннях з високими і низькими температурами.

3. Полімерні цементні підлоги: Ця підлога поєднує в собі властивості епоксидних та цементних підлог, що робить її відмінним варіантом для приміщень з механічними та хімічними навантаженнями. Вона має високу стійкість до агресивних хімічних речовин, що робить її підходящою для виробництва, гаражів та заводів.

4. Топінгові підлоги: Топінг є тонким шаром спеціального матеріалу, що наноситься на бетонну підлогу. Цей шар покриває пори та нерівності бетону, надає підлозі додаткову стійкість до зносу і хімічних впливів. Топінгові підлоги використовуються в усіх видах промислових приміщень, де вимагається висока міцність, стійкість та гігієнічність.

Підбір та догляд за промисловими бетонними підлогами:

1. Підбір промислової бетонної підлоги:

  • Враховуйте тип діяльності: Різні види промислових підлог мають свої унікальні властивості, які підходять для різних галузей. Визначте, яке навантаження матиме підлога (механічне, хімічне, термічне тощо) і виберіть підлогу з властивостями, що найкраще задовольняють ваші потреби.

  • Розгляньте естетичні фактори: Деякі промислові підлоги мають декоративний вигляд та можуть бути підібрані, щоб відповідати дизайну вашого приміщення. Вибір привабливого зовнішнього вигляду може покращити робочу атмосферу та задоволення працівників.

  • Безпека: Забезпечення безпеки на робочому місці — пріоритет. Оберіть підлогу з антистатичним покриттям або підвищеною стійкістю до ковзання, щоб уникнути нещасних випадків.

2. Догляд за промисловими бетонними підлогами:

  • Регулярне очищення: Проводьте щоденне чи регулярне очищення підлоги для видалення бруду, пилу та інших забруднень. Регулярна чистка допоможе зберегти поверхню чистою та зменшить знос.

  • Запобігання пошкоджень: Уникайте пошкоджень підлоги, особливо від ударів або різких навантажень. Правильне переміщення важких предметів та використання захисних матеріалів (наприклад, підставок для обладнання) може запобігти пошкодженням.

  • Ремонт вчасно: Якщо виявлено будь-які пошкодження, негайно зверніться до фахівців для ремонту. Вчасний ремонт може уникнути поширення проблем та зберегти міцність підлоги.

  • Використання покриттів: Застосування захисних покриттів або топінгів може покращити міцність та стійкість підлоги, а також додати додаткові захисні шари для підвищення тривалості служби.

Висновок: Вибір відповідного типу промислової бетонної підлоги залежить від призначення приміщення та його характеристик. Забезпечте довговічність та надійність вашого підлогового покриття, дотримуючись рекомендацій з вибору та догляду за промисловими бетонними підлогами. З правильним підбором і належним доглядом ваша промислова підлога буде служити вам надійно та ефективно протягом багатьох років.

Чому варто обирати саме нас?

Переваги для Вашого з нами партнерства

ПЕРЕВІРЕНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Усі складові Вашого комплексу надійно працюватимуть завдяки обладнанню та комплектувальним матеріалам від перевірених закордонних і вітчизняних постачальників.

ПРОЗОРИЙ КОШТОРИС

Ви матимете фінансовий документ з коректними розцінками на послуги та матеріали

ГАРАНТІЇ

Ви обов’язково отримаєте об’єкт протягом  терміну, вказаного в договорі, та гарантію на виконані роботи!

Портфоліо

Виконані об'єкти

 Комплексні роботи

Металоконструкції Промислові підлоги Утеплення

Комплексні роботи