• +38 (096) 375-21-68 Подзвонити нам
 • help@stylbud.org.ua Написати нам
 • Черкаси Працюємо по всій Україні

Все, що вам потрібно знати про бетонні підлоги: влаштування, переваги та цікаві застосування

5/5

Бетонні підлоги стали популярним і практичним вибором для різних приміщень, від промислових комплексів до житлових будинків. Їхній зростаючий попит пов’язаний з безліччю переваг, які вони пропонують. У цій статті ми розглянемо основні аспекти влаштування бетонних підлог, переваги цього типу підлогового покриття та цікаві застосування.

1. Влаштування бетонних підлог:

Влаштування бетонних підлог вимагає певних етапів. Спочатку необхідно підготувати поверхню, ретельно очистивши її від будівельних залишків та бруду. Потім слід провести армування, додавши арматурні стержні для збільшення міцності підлоги. Наступним кроком є наливання бетонної суміші та затирка поверхні, щоб забезпечити гладкість та рівність.

2. Переваги бетонних підлог:

Бетонні підлоги мають кілька значущих переваг, які роблять їх привабливими для використання в різних умовах. По-перше, вони дуже міцні та стійкі, що дозволяє їм витримувати великі навантаження. По-друге, бетонні підлоги легко доглядаються та не вимагають частого ремонту. По-третє, вони надають приміщенню сучасний та стильний вигляд.

 • 1. Міцність та довговічність: Бетонні підлоги славляться своєю високою міцністю та довговічністю. Вони витримують великі навантаження і не піддаються деформаціям, що робить їх ідеальним вибором для промислових об’єктів, де потрібне стійке покриття для важких машин та обладнання. Крім того, бетонні підлоги мають довгий термін служби, що зменшує потребу в ремонті та зберігає їхню якість протягом багатьох років.
 • 2. Естетичний вигляд та дизайн: На перший погляд, може здатися, що бетонна підлога — це нудне та суворе покриття, але насправді, вона може бути візуально привабливою та стильною. Бетонні підлоги можуть мати різноманітний дизайн, з різними текстурами та кольорами. Завдяки технології поліровки, бетон може мати глянцеву поверхню, що додає елегантності і сучасності інтер’єру. Також, можливо використовувати різні візерунки та вставки для створення унікального дизайну, який відповідає вашому стилю.
 • 3. Економічність та екологічність: Бетонні підлоги — це економічний варіант для будівництва, оскільки вони вимагають менше витрат на матеріали та мають довгий термін експлуатації, що знижує витрати на ремонт і заміну покриття. Також, бетон — це екологічно чистий матеріал, який не містить шкідливих речовин та не виділяє вредних парів. Це робить його безпечним для здоров’я мешканців будівлі та довкілля.
 • 4. Вогнестійкість та безпека: Бетонні підлоги відзначаються високою вогнестійкістю, що робить їх безпечним варіантом для будівель, де може бути збільшена небезпека поширення вогню, таких як промислові об’єкти або склади. Вогнестійкий матеріал ускладнює поширення вогню та забезпечує додатковий час для евакуації та гасіння пожежі.
 • 5. Теплопровідність та теплозбереження: Бетонні підлоги добре зберігають тепло, що дозволяє знижувати витрати на опалення в приміщенні. Крім того, вони можуть використовуватися разом з системами теплого підлогового опалення для ще більш ефективного теплозбереження. Таким чином, бетонні підлоги є економічним та екологічним варіантом, який забезпечує комфортний та затишний мікроклімат у будівлі.

3. Цікаві застосування бетонних підлог:

Бетонні підлоги можуть бути використані в різних об’єктах і забезпечити надійне та естетичне покриття. Вони добре підходять для промислових приміщень, де важлива стійкість та здатність витримувати великі навантаження. Також вони стали популярним вибором для сучасних дизайнерських інтер’єрів, де їхній минімалістичний вигляд створює елегантний та стильний ефект.

Процес влаштування бетонної підлоги

 • Підготовка поверхні: Першим кроком влаштування бетонної підлоги є підготовка поверхні. Важливо, щоб основа була рівною, чистою та без битого бетону або інших перешкод.
 • Змішування бетону: Наступним кроком є змішування бетонної суміші. Використовуються спеціальні бетономішалки для досягнення оптимальної консистенції бетону.
 • Нанесення бетону: Після змішування бетон наноситься на підготовлену поверхню. Використовуються спеціальні інструменти, такі як швабри або гладильні машини, для рівномірного розподілу бетону.
 • Полірування та додатковий дизайн: Коли бетон затвердіє, проводиться його полірування та виконується додатковий дизайн, якщо необхідно.
 • Закінчення: Нарешті, після того, як бетон повністю засихає, підлога готова до використання.

Висновок:

Бетонні підлоги — це надійне, міцне та естетичне рішення для різних типів приміщень. Їх влаштування нескладне, а переваги використання вражають. Завдяки своїм універсальним застосуванням, бетонні підлоги заслуговують уваги як для промислових, так і для житлових об’єктів.

Будьте в тренді та оберіть бетонні підлоги для вашого наступного будівельного проекту!

Звертайтесь до нас для отримання послуг з монтажу бетонної підлоги для вашого промислового ангару, складського приміщення чи будь-якого іншого промислового об’єкту. Ми готові забезпечити вам надійне та якісне рішення для вашого бізнесу. 

Звертайтеся за телефонами:  +38 (096) 375-21-68, +38 (066) 963-01-68,  м. Черкаси (Працюємо по всій Україні)

Чому варто обирати саме нас?

Переваги для Вашого з нами партнерства

ПЕРЕВІРЕНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Усі складові Вашого комплексу надійно працюватимуть завдяки обладнанню та комплектувальним матеріалам від перевірених закордонних і вітчизняних постачальників.

ПРОЗОРИЙ КОШТОРИС

Ви матимете фінансовий документ з коректними розцінками на послуги та матеріали

ГАРАНТІЇ

Ви обов’язково отримаєте об’єкт протягом  терміну, вказаного в договорі, та гарантію на виконані роботи!

Портфоліо

Виконані об'єкти

 Комплексні роботи

Металоконструкції Промислові підлоги Утеплення

Комплексні роботи